Пролисок


19:55
Безпека та якість соціальних послуг будуть ретельно контролюватись – Міністр соціальної політики Марина Лазебна

У 2022-му році моніторинг та оцінка якості надання соціальних послуг відбуватимуться на регулярній основі. Про це сьогодні під час розширеної наради Київської міської державної адміністрації щодо надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Вона наголосила, що кожен надавач послуг повинен бути включеним до Реєстру надавачів соціальних послуг, відповідати вимогам до надавача відповідної послуги, надавати послуги, які відповідають стандарту.

"Міністерство соціальної політики розробило та затвердило 28 стандартів надання соціальних послуг. Цього року плануємо додати ще шість. Я прошу користуватись цими стандартами та контролювати дотримання їх надавачами послуг. Тут не може бути формального підходу. Збирайте зворотній зв’язок від отримувачів соціальних послуг, вивчайте, допомагають ці послуги людям чи ні. І якщо ні, то з якої причини", – сказала Міністр.

Марина Лазебна підкреслила, що це важливо для уникнення повторення трагедії на кшталт пожежі в Харківському незареєстрованому будинку для літніх людей. Міністр нагадала, що контроль здійснюватиме Національна соціальна сервісна служба України.

"Але Національна соціальна сервісна служба України – не лише контрольний орган. Це помічники соціальних працівників, саме ті люди, які відповідатимуть на їхні питання, допоможуть використати можливості, створені державою, для того, щоб на місцях ефективно розвивалися соціальні послуги для громадян", – наголосила Марина Лазебна.

Вона також повідомила, що Міністерство соціальної політики України, зі свого боку, розробило три законопроекти, спрямовані на посилення контролю та відповідальності в сфері надання соціальних послуг – № 6017, № 6419, № 6119.

Ссылка на источник
Просмотров: 1079 | Добавил: adminus | Теги: моніторинг, соціальні послуги | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar