Общественная организация инвалидов "Родына": (044) 497-17-05
Главная » 2018 » Июнь » 11 » Такі як ми!
16:53
Такі як ми!

Сімейно-інклюзивний Фестиваль "Такий як я" минув, але він залишив прекрасні спогади. Дякуємо всім нам за участь, за вміння самоорганізовуватися, допомагати одне одному, влаштовувати свято для дітей та дорослих. Ми - СУПЕР!

                                        

У цій публікації ми спробували зібрати усі відгуки гостей, учасників та організаторів Фестивалю. Перепрошуємо за розміри тексту і велику кількість посилань. Але насправді це дуже добре, що стільки людей та організацій поділилися своїми враженнями (або ж фотографіями). Ми вирішили саме у такому форматі подати інформацію, оскільки часто у ФБ, не всі люди тегаються, посилання виглядають куцо, й читати там не завжди зручно. Але є й один мінус. Очевидно, через налаштування приватності у ФБ не всі дописи є публічними, тому деякі посилання можуть не відкритися.

Отже!

Центр "9/11" подає величезний фотоальбом про подію й відзначає: "Дети нашего центра приняли участие в фестивале "Такий як я". Выступали на сцене, ели мороженое, играли в игры, рисовали, лепили, принимали участие в конкурсах и мастерклассах, просто веселились вместе с другими детьми. Большое спасибо организаторам за такое чудесное мероприятие!" Також є коротеньке, але промовисте відео

Олександра Телятникова пише: "Это было Мега-круто! Дети счастливы, просятся еще. Организаторы и волонтеры Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я, спасибо!" Є також і фотки.

Третій медичний факультет (Педіатрія НМУ) подає відео (тут і тут) та фотографії (тут і тут), а також пише: "Наші волонтери, були причетні до кожної локації. Вони вимірювали тиск разом з UWCF, допомагали надавати першу медичну допомогу (з організацією червоного хреста), проводили арт терапію з маленькими дітьми, торгували випічкою разом з Ашаном. Ну і звичайно ж представляли власний факультет розкладним манекеном тулуба людини, наданого нам кафедрою анатомії. Ну, а ще про Педіатричний факультет почули зі сцени. Культ-масовий сектор разом з керівником – Аксьон Катериною підготував невеличкий концерт. Учасники і гості фестивалю мали змогу дізнатись, хто такі Педіатри, про те як важливо бути гідним лікарем, але ще важливіше бути гідною людиною. Ну і своїми чарівними голосами запалили весь фестиваль Аксьон Катерина ( студентка 3 курсу) з піснею Happy – Pharrell Williams і Гончарук Тетяна (студентка Медичного факультету N1, 3 курсу) з піснею «Україна» - Ірини Федишин... Ця неділя була наповнена усмішками, теплом, любов’ю, розумінням, що ми всі рівні і єдині. А що найголовніше, що ми всі сильні. Ми можемо творити добро, підкорювати вершини, розвиватись в різноманітних напрямках, знаходити друзів, веселитись. Ми можемо жити на повну і любити це життя".

Громадська організація Unit: "Що може бути краще щирих дитячих усмішок? Сьогодні в парку ім. Тараса Шевченка відбувається щорічний сімейно-інклюзивний фестиваль "Такий як я". Мета заходу - продемонструвати можливості інклюзивного суспільства, у якому люди з інвалідністю є повноцінними учасниками навчального, виховного чи розважального процесу. Наша організація та наш проект Inclusive center for Young people "Active" in Kyiv є партнерами заходу та підготували свій майстер-клас для дітей. Наша Лариса Данилова презентує техніку "канзаші" (японська техніка виробів зі стрічок)". Також є фотографії.

Ангеліна Когай поширює відео та фото й дає коротенький коментар: "Выходные прошли отлично!"

Співак Ростислав Брамирський: "Каждый человек он особенный, и не нужно отделять одного от другого... Выступал в парке Т.Шевченка Киев. Спасибо за приглашение организаторам" плюс фотки.

Маріанна Хмельницька разом з Владиславом Тетюком, Антоном Осьмаком та ін.: "Сегодня была на замечательном празднике "Такий как я". Это супер социальный проект, который посвящен инклюзивным деткам. Атмосфера - море позитива! А главное это очень важно! Ведь общество, в котором эти уникальные дети на равных, обречено быть счастливым и успешным! А я с друзьями из #ГОМійВідрадний еще и немножко прикоснулась к его организации. Спасибо за чудесный день Родина и Патрульна поліція України" і фотки.

Оксана Водінова поширила відео й прокоментувала це: "Это было красиво, восхитительно, божественно, но мало. Детям настолько понравилось играть на барабанах, что после выступления пошли еще с ребятами доигрывать )))Yaroslav Potebenko и Дмитрий Шибалов, спасибо вам огромное за репетиции с нашими детками.. восхищаюсь вашей выдержке и за участие в фестивале".

Тетяна Тарасенко разом з Тетяною Калиниченко та ін.: "А еще было вот так весело и чудесно!" плюс, звичайно ж, фотки.

Юлія Літвінова разом з Тетяною Друзенко та іншими: "Как оказалось наша Анюта очень разносторонне-творческая личность!!!" Фото і відео тут.

Світлана Волошина з друзями та колегами: "Вчера в парке Шевченко прошел семейно-инклюзивный фестиваль #Такийякя Детки центра 9/11 принимали активное участие в программе фестиваля, рисовали Дерево желаний, участовали в конкусе красоты, красиво танцевали, играли на чудо-инструментах завораживающую музыку. Огромное спасибо организаторам, участникам, парнерам этого мероприятия за теплую, радушную атмосферу, подарки, мастерклассы, за предоставленную возможность особенным деткам быть просто детьми, такими как все!"

Олег Трачук разом з Вікою Василевською та іншими: "Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я. Творческое задание 9/11 выполнено! Надо было выглядеть на празднике в стиле ХИППИ. Их еще называют - детьми цветов. Вот мы и появились на празднике все голубые, как букетик НЕЗАБУДОК" і, звичайно ж , фотки.

Вікторія Чернова разом з Юлією Ткачук та Вікторією Шевчук діляться невеликим фоторепортажем.

Ольга Донченко, а також Наталя Гриб та багато інших: "Так класно, коли на кожному кроці ти зустрічаєш знайомих дітей, знайомих батьків і вже справжніх давніх друзів. Наприклад, я давно не бачилась з хлопцями і дівчатами з Центр трудової реабілітації "Трамплін" та Наталия Стенько . Вони виготовляють багато потрібних речей для дому - свічки, підставки для голок, листівки, косметички, мило, браслети, прихватки, інший декор. Я собі дещо придбала, рекомендую це зробити і вам. Ви їх дуже підтримаєте! Хлопці і дівчата щиро радіють, коли їх праця ціниться іншими людьми... Коротше кажучи, свято вийшло чудовим, різноманітним, з багатьма локаціями та цікавостями. Дякую усім організаторам, ви - молодці!" І фотки тут і тут.

Депутат Київради В'ячеслав Непоп разом з Андрієм Чижиком та іншими: "Ми не вперше приєдналися до фестивалю "Такий, як я", що проходив учора у парку Шевченка. Це фестиваль-розвага, гра, веселі конкурси та приємні сюрпризи для всіх, хто завітав. Єдина його особливість - це створені умов для дітей з інвалідністю, щоб вони могли на рівні з іншими гостями радіти та розважатися. Атмосфера - дуже позитивна! Наша команда пригощала пиріжками та булочками, роздавала повітряні кульки і запрошувала на аквагрим та жартівливі конкурси, організовані нашими аніматорами. Згодом наші артисти організували шоу мильних бульбашок для дітлахів. "Героями" заходу також стали поліцейські і пожежники, надаючи можливість сфотографуватися в їх машинах усім охочим. Практично нічим не відрізнявся фестиваль від інших міських дитячих заходів - і саме це дуже добре, адже інклюзия на тому й полягає, щоб люди з інвалідністю почувалися так само, як люди без інвалідності. Єдине, що все-таки було відмінним, - це трохи більше доброзичливості, тепла і доброти". Плюс - фотки

Леся Чужик: "Сімейно-інклюзивний фестиваль «Такий як Я», який яскраво пройшов сьогодні у парку Шевченка , іще раз нагадав, що, незалежно від наших «особливостей» і «різностей», усі ми ЛЮДИ, які радіють однаковим речам! Дякую організаторам за дуже теплу атмосферу на святі!!! Ви робите важливу справу! Чудові, щирі, сонячні враження!" І фото.

Колишня голова правління ГОІ "Родина" Лариса Самсонова, Олексій Юрченко разом з багатьма іншими: "Море задоволення, відірвались по повній. Купа друзів і радість, що все це стало можливим". Фото і відео за цим посиланням.

Олександра і Олександр Мостові: "Отсыпаться после самолета- это для слабаков. Да и как можно было пропустить такую клевую тусовку, организованную нашими любимыми друзьями Родина)))" Фото і відео - тут.

Женя Махно подає чудову добірку фотографій

Громадська організація Соціальна Справедливість "Совість", її керівниця Алла Шлапак разом з багатьма іншими пишуть: "Сьогодні сімейно-інклюзивний фестиваль «Такий як Я»показав,що це простір без обмежень! В рамках фестивалю наша команда презентувала книгу «Солнце не умеет светить наполовину» збірник добрих історій, яку можна було придбати за символічні кошти,які ми передамо Микиті Бадікову! Також,ми залишили книги в вільній бібліотеці в парку імені Тараса Шевченка, де кожний зможе взяти її та почитати! Дякуємо організаторам за чудовий фестиваль! Добро творити легко" й розміщують фотографії тут, тут, тут і тут, а також відео.

Ольга Набоченко разом з Віктором Сальковим та Ларисою Самсоновою: "Інклюзивно-сімейний фестиваль «Такий як Я». Нічого особливого: гарний день, парк, родини, сміх, діти малюють, танцюють, спілкуються, дізнаються нове. І в тому то перевага: тут не має «інших», тут всі рівні і особливі. Бо кожен з нас є особливим. Я, Ви, Ваша сусідка по дачі, чоловік, з яким Ви кожен день вітаєтесь у ліфті. В кожного з нас є свої переваги, свої проблеми, свої особливості. Нам ще треба вчитися це розуміти. Розуміти, що ми всі маємо свої особливості, хтось більше, хтось менше, ми просто різні і в цьому наша перевага над однаковими роботами #яособливаяківи" і фотки.

Семейная театральная студия импровизации и плейбека «10 подушек» пропонує проглянути "Фотоотчет с нашего мастер-класса на семейном инклюзивном фестивале "Такий як я". Было душевно, встретили много старых друзей".

Сергій Карпунь: "Ежегодно компания Марс Украина совместно с нашими партнёрами Ашан Украина присоединяются к благотворительному инклюзивному фестивалю «Такий як я», организованный благотворительной организацией «Родина» в парке им. Шевченка. Этот год также не стал исключением и мы приняли учатие, предоставив детям возможность создать яркие красочные картины с помощью пальчиковых красок, а также в завершение фестиваля запустить в небо не менее красочные шары Родина-Марс-Ашан!!! Отдельное спасибо Александре Посивнич, организатору данного фестиваля с благотворительной организации “Родина", за возможность создания подобного рода масштабного мероприятия, демонстрируя возможности инклюзивного сообщества, в котором все могут быть равны вне зависимости на те или иные ограничения. В этом году фестиваль набрал достаточно большие масштабы, привлекая все больше и больше небезразличных простых людей, организаций, публичных людей, артистов, политиков,благотворительных фондов....Мир не без добрых людей и пусть все в нем будут счастливы!!!"

Фотограф Наталія Шапар‎: "Ловіть сонячні ємоції, з безмежно душевного, сімейно-інклюзивного фестивалю "Такий як я" і, звичайно, ж фотки аж близько 600!!!

Гурт КІТУТІК подає своє фотобачення Фестивалю.

Королева України-2018 Яна Лауріначуйте: "Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми!" + фотографії.  

Голова правління ГОІ "Родина" Надія Романюк разом з іншими: "Фінішував Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я злетом кульок у повітря. Залишилась приємна втома і почуття безмірної вдячності всім, хто долучився до свята. Хочу написати про учасників ГОІ "Родина" (члени) . Всі організаційні питання, цей величезний шмат роботи взяла на себе Aleksandra Posivnich, досі не уявляю звідки в такій тендітній жінці береться стільки енергії ; Зоя Бойко, Viktoriia Domanskaya, Liliya Vasilevskaya, наші професійні педагоги Марина Семенчук, Ирина Кравченко, Людмила Петровічева, Никита Компаниец, Alena Rieznik (сумуємо за Вами), всі-всі родинівці - разом ми зможемо осилити любу вершину..." І фотознімки.

Interpumps Group пропонує проглянути відео.

Наталія На-світ та Небосхил: "Вчора від самого ранку було особливо сонячно! Промінчики тепла, особливої уваги і любові дарувало не лише Сонце, а всі навкруги!" Фотодокази тут і тут.

Олександра Власова‎: "Учора був Особливий день! Особливо літній, особливо емоційний у компанії особливих людей на сімейно-інклюзивному фестивалі " Такий як Я"... Відвідала я його у компанії доньки. Танці, пісні, безліч майстер-класів та смаколиків! Ми чудово провели день! Багато хто мене питає - навіщо це мені потрібно? Але коли ж, як не змалку ми можемо виховати саме те покоління, яке з повагою та розумінням відноситься до особливих людей? Звичайно, в малої було безліч питань - "що?", "як?", "навіщо?". У мене нема на всі питання відповіді, але перші кроки ми зробили! Бо коли бачиш на власні очі ті справжні, щирі емоції, то розумієш- йдеш у правильному напрямку!.. Нажаль мені важко висловити усі ті емоції...але вони залишаться у моєму серці і я з теплотою та посмішкою згадуватиму цей Особливий День!!!"

Олена Темченко: "Гарна зустріч з хлопцями з Білоцерковського ДБІі, дівчатами з Ялинковоії на святі "Такий як я". Фото.

Maiskaya LifeStyle відзняли чудове відео і розмістили цікаві фотографії.

"Сьогодні Команда Енактус КНЕУ взяла участь у сімейно-інклюзивному фестивалі "Такий, як я". Цей захід - унікальна подія для України, адже він об'єднує всіх дітей без винятку за допомогою конкурсів, розважальних та освітніх майстер-класів та святкового концерту. Головний організатор - наш партнер громадська організація інвалідів "Родина". На фестивалі ми продавали продукцію Коростишівського центру соціальної реабілітації і благодійної лавки "Доброслон" у рамках проекту "Chance2Change", провели тренінг із запобігання комп'ютерного синдрому та презентували акомодаційну лінійку у рамках проекту "New Vision". І трішки фотографій...

ОНОВЛЕННЯ!!!

І знову Interpumps Group разом з Іваном Золотухіним: "Колектив "Інтерпампс" висловлює подяку організаторам фестивалю за запрошення, за те, що змогли бути частиною цього семейного свята! Тільки так все ми зрозуміємо, що інклюзивність суспільства це реально! А хороші вихідні в колі друзів сприяють до продуктивної роботи і нових цілей! Приєднуйтесь! #интерпампс #такийЯкя #фестиваль". І чудовий піратський фотоальбом!

Тетяна Тарасенко розміщує кілька постів та чимало фотографій. Перший допис - "Мы сегодня в парке рисовали, играли на барабанах и глюкофонах! Спасибо за приятную комнпанию центр 9/11". Другий - "А еще было вот так весело и чудесно!"

Гайдинг в Україні: "10 червня у столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся інклюзивний фестиваль «Такий як Я». Метою якого було підвищити рівень соціалізації суспільства, створення безпечного комунікативного простору, у якому не існує перешкод для особистісного розвитку, де панує повага, толерантність й взаєморозуміння. До заходу долучилися з десяток дітей з різними порушеннями розвитку, зокрема, аутизомом, синдромом Дауна, поведінковими проблеми та розумовими порушеннями. Асоціація гайдів України також взяла участь в проведені інклюзивного фестивалю «Такий як Я». Адже наявність подібних заходів ми вважаємо великою перемогою над собою, над своїм усвідомленням значення кожної людини в цьому світі. Чим можна пишатися. Адже, приєднавшись до благодійної ініціативи ми внесли вклад у спільну справу для надання допомоги дітям з фізичними та психологічними проблемами. Разом з ними наші лідерки робили паперові вітрячки, вчилися зав’язувати морські вузли, багато спілкувалися та малювали. А для всіх бажаючих розказали про ази орієнтування на місцевості і провели міні-орієнтування в ігровій формі. На фестивалі кожен учасник міг знайти собі заняття для душі. Дітки гралися в ігри, багато бігали і сміялись, також брали участь в творчих виступах – співали й танцювали на сцені, вчилися малювати на імпровізованих майстер-класах тощо. Також кожен учасник отримав консультацію щодо догляду за здоров’ям та поповнив свої знання з анатомії тіла. Атмосфера заряджає позитивом аж до наступного фестивалю. А вам сподобався фестиваль «Такий як Я»? Поділіться своїми посмішками в коментарях до посту. #guiding #diversity #гайдинг #лідерство #ТакийЯкЯ". І в цьому випадку, звичайно ж, не обійшлося без знімків!

Марина Коровчук: "Ми сьогодні відвідали Чудовий фестиваль. У Сашуні Море позитивних емоцій від гігантських мильних бульбашок , від поліцейської машини, від якої сина не можна було забрати годину, від Піратів і персонажів наших улюблених мільтиків. Ми зустріли багато знайомих. Щасливий синулька і щаслива мама! Величезне ДЯКУЄМО Aleksandra Posivnich і всім іншим за такий Чарівний відпочинок!" Фотографії.

Віра Решетняк-Звягінцева: "Вы спросите, а я отвечу) Заяц, Заяц! А почему ты не такой как все?! "Однажды, шел я по лесу, навстречу Медведь, спрашивает, а почему ты, Заяц такой серый?!! И бац меня, я ой! Бах..шубку я поменял, а потом опять и снова... вопросы...встречи.. . а он меня, бац, я -Ой...и решил я, что всем все-равно не угодишь- поэтому теперь разрешаю себе быть не обычным, таким, каким хочется !") Спасибо, люди, за тепло и понимание, что рядом есть те, кто нуждается в принятии дружбе и заботе! Всем всем посылаю солнечные лучики добра и любви, делитесь ими, пожалуйста, с теми, кому они так нужны)." Фотки!

Медичний Центр Педіатрії Розвитку "Особливі" разом з 25-м (!) людьми: "ТАКИЙ ЯК Я… Під такою назвою пройшов фестиваль у парку ім.Шевченка 10 червня. Дякуємо всім, хто долучився та, хто завітав на захід. Ми були безмежно щасливі бачити кожного, спілкуватися з вами, грати, малювати та просто ділитися позитивним настроєм та усмішками. Це було неймовірно круто! Це додає сил, натхнення та енергії просуватися вперед. Ми разом, але ми різні і в цьому наша «родзинка». Пам’ятайте, що кожен з нас - не ТАКИЙ ЯК Я. #Особливі_новини #Особливі_команда #Особливі_друзі". Фотографії.

Наталія Мокрій в групі "Коадаптація після КІ": "Фестиваль, який зближує людей і дає зрозуміти, що інакшості не треба боятися, а варто отримувати більше інформації, яка відкриє шлях до спілкування."

Катя Якобчук‎ разом з Анастасією Рафальською в групі Green Week 2018: "Довгоочікуваний інклюзивний фестиваль «Такий як Я» відбувся 10 червня у парку імені Тараса Шевченка. Головна мета заходу – розвиток комунікації та соціалізації в сучасному необмеженому суспільстві. Адже ми всі різні, і, водночас, кожен із нас по-своєму особливий. Спілкуючись між собою ми здобуваємо не лише нових друзів, знайомих, а ще й ділимось своїм досвідом, якоюсь життєвою мудрістю. Насправді, дуже важлива екологічна ідея розширення особистісних кордонів та долання суспільних стереотипів. І, звичайно ж, ми не могли пропустити можливості долучитися до цього заходу. Представники АГУ, а також організатори табору «Green Week», радували учасників заходу майстер-класами із виготовлення повітряних вітрячків, вчилися зав’язувати морські вузли та провели міні-орієнтування на місцевості. Сподіваємось, що наступного разу ти також приєднаєшся до нашої організації. І ми вже разом будемо дарували діткам усмішки та хороший настрій. #GreenWeek #екотабір #екологічнеспілкування #фестиваль #такийякя". Фотки.

Юрій Демидюк в групі "Інклюія без кордонів": "Супер досвід, що, як на мене, підлягає експорту в інші великі міста України! Разом до інклюзії!" Фото і відео - тут.

АШАН Таланти & Кар'єра: "Червень, парк Шевченка у Києві та надзвичайно позитивні учасники та гості - все це Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я! Простір без обмежень, де кожен почувається вільно й може розважатися, спілкуватися, навчатися - бути собою на всі 100%, незалежно від обставин. Ми щасливі щороку бути серед партнерів Родина, в епіцентрі дитячого піднесеного настрою, розуміти, що разом ми творимо маленькі, але такі бажані зміни. П.С.: за неймовірні фото дякуємо Фотосалон "ЦИФРА" та Марина Яременко. #ашансвіт #auchan #ашан #ашанукраїна #ашанталант #благодійність #КСО #CSR". Фото.

Оксана Золотухіна разом з іншими: "И еще немного о прошедшем фестивале #ТакийЯкЯ. Все без исключения получили море позитивных эмоций! Такие мероприятия важны для нашего общества! Важна информация об особенных детях и людях, дарите тепло и добро, делитесь и не прячьте свои эмоции, только так нас будет больше! Еще раз выражаю благодарность всем организаторам и участникам! Rodyna, United World Cultures Foundation / UWCF Interpumps Group, Пугачівський психоневрологічний інтернат Пугачевский детский дом-интернат". І поширює фотографії.

Ольга Немченко Павлюк разом з Романом Немченком: "Восторг и масса позитивных эмоций. Спасибо организаторам фестиваля "Такий як я" за возможность окунуться в сказку, в которой нашлось место для каждого. Спасибо Центру 9/11 ( 9/11), что сплотил семьи и дал им возможность ещё раз заявить, что различий нет между детками, все дети особенные и необыкновенные, все нуждаются в любви, внимании и признании." Фото.

Ще один допис від ініціативи "Мій Відрадний" (Антон Осьмак, Маріанна Хмельницька, Владислав Телюк): "Продовжуємо розповідати про шалені вихідні #ГОМійВідрадний 10 червня у неділю, у парку Шевченко пройшов Сімейно-інклюзивний фестиваль ТАКИЙ ЯК Я! Про те що ми там робили - згодом, а зараз трохи про сам захід. Це фестиваль надзвичайний та важливий. Він збирає та об’єднує інклюзивних людей. Організатором цього фестивалю став Центр соціального денного догляду Родина, який очолює Aleksandra Posivnich і знаходиться він на Відрадному. Чим же особливий цей фестиваль? Це свято створено інклюзивними людьми. В нашому суспільстві часто соромляться дітей з розумовими або фізичними вадами. Мета цього заходу продемонструвати можливості інклюзивних дітей, соціалізувати їх в сучасному суспільству , показати, що люди з інвалідністю є повноцінними членами суспільства. В цей день вони запрошують до себе друзів, сім’ї, в цей день інклюзивні дітки на рівному. Таким чином інклюзія стає рівноправною в нашому суспільстві, в якому не існує сорому, перешкод для повноцінного розвитку, повага, комунікація та розуміння. Це свято дуже емоційне. Воно наповнене щасливими щирими посмішками, яскравими подіями, співом, танцями, різноманітними іграми та майстер – класами! Особливі дітки, як господарі свята, з щирістю вітають своїх гостей тапідготували свої святкові виступи! І знаєте саме так виглядає щасливе, здорове та успішне суспільство з стабільним майбутнім. Команда #ГОМійВідрадний теж трошки долучилась до організації фестивалю «Такий як Я!». Нами були запрошені шкільні офіцери на патрульному автомобілі та надані матеріали для проведення майстер класу з виготовлення світловідбивних брелків. Треба було бачити, з якою цікавістю та старанністю вони їх виготовляли, цікавились для чого вони. І посмішки - щасливі, щирі посмішки, вони дарували їх людям щиро, просто так. І це такий шалений заряд любов’ю, який окриляє! І зараз просимо всіх мешканців та учасників групи теж долучитись до допомоги цім особливим дітям. І це ви можете зробити саме зараз і не виходячи з дому . Проголосуйте за проект Громадського бюджета м.Києва №34, Центр денного перебування та навчання професії для молоді з інвалідністю "Горнятко Доброти" https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/34 В центрі, що планується створити, цих діток зможуть не тільки соціалізувати, а й навчити основам професії пекаря-кулінара та допомогти з працевлаштуванням. Дякуємо Родина за це свято, за день, який був наповнений любов’ю, щирістю та ДОБРОТОЮ!" І знову - фотографії.

Анастасія Вавшкевич та Наталі Ганик: "... Знаєте, навчаючись в медичному університеті ти розумієш наскільки досконалий людський організм. Від мікро і макро розмірів. Все функціонує, як єдина злагоджена машина. Але бувають випадки, коли щось іде не так. І тоді ця машина стає ще більш унікальною, адже це рідкість. Діти на фестивалі - це доказали. Вони талановиті, веселі, сонячні і запальні. Тільки їм терміново потрібно одне- повідомити про це всьому світові! Почуйте їх, побачте, подружіться і усміхніться їм. І МИ - Громадський відділ Педіатричного факультету, так і зробили. Повірте позитивна енергія і відчуття тепла на серці тепер нас не покидають! Дякую улюбленому @med3pediatricians!!!" Фото.

Таня Панасенко: " Ми сьогодні класно фестивалили!!! Щира подяка організаторам." Фотки.

Ольга Кротко: "Вот наша часть фестиваля "Такий як Я" Хочу отметить Наших детей!!! Талантливые! Позитивные! Ответственные! Родители- это Все!!! Родители особенных детей - не опускают руки, А идут и делают! Спасибо @center_9.11 за поддержку!!!" Фото і відео - тут.

Центр трудової реабілітації "Трамплін": "Тут дуже по домашньому та весело. Тут ми щасливі. Фестиваль «Такий як я»" І фотографії.

Категория: ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ OOИ | Просмотров: 1064 | Добавил: Andddy | Теги: Родина, Такий як я, фестиваль Рейтинг:
5.0/5 из 1
avatar

Форма входа

Опрос

Достаточно ли Вы информированы о возможностях социальных услуг, как социальной помощи людям?
Всего ответов: 20

Лайкни :)

Центр Родына

Нравится

Кнопки и банеры

Кнопка нашего сайта

Реабилитационный центр Родына г.Киев

Горизонтальный банер

Вы можете нам помочь
разместив этот банер
ГЛАВНАЯ | О НАС | КОНТАКТЫ | НОВОСТИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРЫ | СТАТЬИ | ФОТО | ВИДЕО | БЛАГОДАРНОСТИ | РОДИТЕЛЯМ | НАШИ ДЕТИ | ВЫПУСКНИКИ