Громадська організація "Родина": (044) 497-17-05
Главная » 2013 » Березень » 7 » Нам очень необходима Ваша помощь
05:31
Нам очень необходима Ваша помощь

Дорогі друзі!

До вас звертаються батьки, які виховують дітей з важкими формами інвалідності. Наші діти не вписуються в якісь певні стандарти і вся відповідальність за їх виховання, і розвиток лежить на нас, на батьках.

Ми просимо наших друзів і партнерів, всіх небайдужих і милосердних, допомогти нам продовжити розвивати систему допомоги дітям з тяжкими формами інвалідності. Ми просимо, допоможіть нашим дітям не потрапити в Дитячий будинок, допоможіть побудувати нову систему надання допомоги сім'ям!

Для грошової допомоги  наші реквізити : Код ЕДРПОУ 25745830  Філія "РЦ Приват Банк " м.Києва  МФО 320649 р/р26004052628871 . Призначення платежу : Благодійний внесок .

Щиро дякуємо!

 

Потребуємо допомоги та підтримки

1.Для співпраці шукаємо компанії які  готові нас підтримати та розвивати  напрямок у захищеності та повноцінному соціальному житті  дітей з важкими та комбінованими порушеннями у розвитку.

2.Збільшення площі приміщення площею не менше 300м2 (бажано Солом’янський або Святошинський район)

3.Найбільше потребуємо грошової підтримки в оплаті комунальних послуг. Щомісячно це складає приблизно від 3-х тисяч  грн.  у літній період, а в зимові місяці від  12 тис.грн. (Рахунки додаються).

4. Кошти на фінансову підтримку педагогічних кадрів

5. Розхідні  канцелярські товари: папір звичайний, папір плотн. 220мг, альбоми, пальчикові фарби, гуаш, скотчі, ручки, плівка для ламінації МКМ 80 плотн., товсті фломастери та інше…

6.Холодильник 4-5 полок з замочком.
 

7. Для фізичного навантаження дітей потрібний   батут діаметром 180см з захисною сіткою.

8. Для занять необхідні дерев'яні стільці у залу для навичків самообслуговування -12шт.

 9.  Дидактичні  розвиваючі матеріали для дітей віком від 7 років

10.  Необхідно придбати кольоровий лазерний принтер для друку пексів . Ці спеціальні  кольорові картки для альтернативної коммунікації допоможуть нашим дітям знайти спосіб спілкування з оточуючим середовищем. 

11.Щомісячно потребуємо миючі засоби :таблетки для посудомийної машини –30шт.,порошок для прання- 1 уп.,серветки (хустинки)– 6уп., вологі серветки- 4уп, туалетний папір – 2 блоки, мило рідке – 1л., тряпки кухонні – 2уп.,миючі засоби для туалету, раковини – 1л., рідина для скла- 1 бут., мочалки кухонні – 2 уп.

12 .Для приготування власного тіста для розвитку моторики  дітей потребуємо : муку, сіль, олію.

А також крупи: горох, квасоля, гречка, рис, манна крупа  по 1кг.

13.Також Ви можете принести нам будь-які речі для арт-майстерні : лоскутки тканин, нитки, бісер, стрічки, силіконовий клей, дріт  для бісеру та інше…

14.Для дітей приймаємо одяг та взуття нове чи вживане з 3-х річного віку і до 30років. А також розвиваючі іграшки та матеріали.

15.Шукаємо підтримки волонтерів у проведенні занять з дітками щоденно з 10 до 17 год. Якщо Ви зможете прийти хоча б раз у місяць для нас це величезна цінність.  А також волонтерів котрі готові поділитися своїм професійними якостями: юриста, менеджера, франдейзера, музиканта, творчу людину, спеціалістів у соціальній сфері.

      

 Чому ми звертаємось по допомогу

Ми завжди стояли і досі стоїмо перед вибором:

- Віддати наших дітей в дитячий будинок на повне утримання держави

- Взяти на себе відповідальність за їх долю.

У першому випадку: ми віддаємо дитину в закриту установу, позбавляємо його батьківської ласки і тепла. В таких установах теж працюють хороші люди, але це замкнута і неперспективна, жорстока система, в якій діти від народження чекають смерті. Діти в ній не мають перспективу бути социалізірованнимі і адаптованими до життя в суспільстві. Вони заховані від загальної уваги і це позбавляє суспільство можливості бути милосерднішими та гуманніше.

У другому випадку батьківські зусилля не безмежні. Треба розуміти, що 24 години на добу з дитиною невідривно повинен хтось перебувати. В цьому випадку існує постійна напруга в родині, сім'я стає дисфункциональной, часто вона розпадається і дитина, і один з батьків стають залежними один від одного. Страждають всі, а особливо другі "здорові" діти.

Ще в 2000 році ми, батьки, об'єдналися в громадську організацію "Товариство сімей" Родина "і спільними зусиллями шукали шляхи вирішення наших проблем.

Ми ініціювали створення Центру "Родина", центру, який би зміг забезпечити денне перебування дітей з важкими формами інвалідності. Цей центр вирішував декілька проблем:

- Дитина з раннього віку мав осмислену і підібрану спеціально для нього систему занять групових та індивідуальних. Раннє втручання, корекція поведінки дитини запобігали його глибоку інвалідизацію та допомагали дитині розвивати соціальні, життєво необхідні навички.

- Опинялася психологічна допомога родині, знімалося дикою напруга, батькам допомагали прискорити процес прийняття дитини і побудувати з ним систему взаємовідносин

- Проводились батьківські групи взаємо підтримки та групи, які давали необхідні знання, як бути батьком особливої дитини

- Крім дітей в центр частот приходила "особлива" і нікому не потрібна в нашому соціумі молодь. Для молоді була організована група денної зайнятості.

За 14 років роботи ми довели ефективність цієї системи і розуміємо, що саме така підтримка на всіх етапах життя людини з обмеженнями нам дуже потрібна.

  Питання, яке нам часто задають: чи допомагає таким діткам держава.

Відразу скажемо, допомагає, але дозовано. Ми були впевнені, працюючи спільно з Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, що наша спільна робота протягом 12 років розвине державну підтримку дітям з важкими формами інвалідності. Все, що може державна служба- це надавати періодичні консультації дітям та батькам. Про щоденну підтримку і денне перебування дітей з важкими формами інвалідності мова не йде. Державні службовці не розуміють навіщо таким важким дітям розвиватися. Але за час нашої роботи 23 дітей змогли піти до школи і дитячі садки !  ЯКБИ ЇМ НЕ БУЛА надана своєчасна допомога ШАНСІВ БИ НЕ БУЛО!

  Тому Центр" Родина "з 2013 року став Благодійною установою, в якому немає державного фінансування ..

 

Просмотров: 3587 | Добавил: larisa_samsonova Рейтинг:
5.0/5 из 7
avatar
1 Ясик • 12:36, 01.07.2015
як можна з вами зв"язатися, стосовно волонтерської допомоги та допомоги у проведенні занять з дітками?
avatar

Форма входу

Опрос

Достаточно ли Вы информированы о возможностях социальных услуг, как социальной помощи людям?
Всього відповідей: 24

Лайкни :)

Центр Родина

Нравится

Кнопки і банери

Кнопка нашого сайту

Реабилитационный центр Родына г.Киев

Горизонтальний банер

Ви зможете нам допомгти
розмістивши цей банер
ГОЛОВНА | О НАС | КОНТАКТИ | НОВИНИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРИ | СТАТТІ | ФОТО | ВІДЕО | ПОДЯКИ | БАТЬКАМ | НАШІ ДІТИ | ВИПУСКНИКИ