Общественная организация инвалидов "Родына": (044) 497-17-05
Главная » 2016 » Июнь » 6 » Акція-флешмоб Такий як я .Коментуємо,підсумовуємо!
17:41
Акція-флешмоб Такий як я .Коментуємо,підсумовуємо!

   Коментуємо Акцію флешмоб "Такий як я"

Ми думаю про те, що синергія, це коли маленькі енергії об'єднуються в одну потужну силу.

МИ сьогодні це відчула на нашій акції "Такий як я".

Нам  навіть важко перерахувати всіх, хто доклав зусиль до цього справді цікавого, сімейного дійства.

Виктор Сальков - нас надихав ідейно і все зробив, щоб акція була зрозуміла ЗМІ, Ірина Коваль долучилася в якості ведучої і впевнено коментувала все, що відбувалося під час спільної дії, Наталья Волынскаяпедагог Родина написала сценарій, волонтери @ Анастасія Кузьміна , член команди Студентського Парламенту НМУ ім. О.О. Богомольця і ще величезний загін студентів, які співали не гірше ніж у Голосі Країни, хоча і вчаться вони на лікарів, проводили ігротеки для дітей, роздавали флаєри біля станцій метро і в парку. Цих флаєрів було більше 1000, а це означає, що близько 1000 людей прочитали про акцію і звернули увагу на проблему.
Це невтомний, комунікабельний, харизматичний, улюблений наш другКоста Рики, який невтомно коментував все, що відбувалося на ігрових майданчиках, це Natalia Paliok, яка відповідала за обладнання, палатки,Зоя Бойко, яка домовлялася за музику, Aleksandra Posivnich, яка координувала роботу з АШАН Таланти & Кар'єра та Mars UkraineОля Бойко представник Ашану, яка відгукнулася на наші прохання, це дівчата з Інститут суспільно-економічних досліджень Tanya TevkunОльга Павленко, які надали свої мольберти для конкурсу малюнку, а Ольга Павленко розробила логотип акції та зробила макети всіх флаєрів , наклейок.

А ще це сім"я Барсукових, які на своїх машинах привезли все необхідне, це Лилия Околовская, яка проводила майстерклас гри на барабанах, цеНаталия Скорина и Марина Яременко, які фотографували і скоро ви отримаєте супер фоторепортаж, це педагоги центру Марина Семенчук,Оля Ситченко, я й не всіх знаю, вибачте кого не згадала, це Елена Манько, та чарівні волонтери Alberto Sacco та Sabina Pittu разом з волонтерами медиками, творці та продавці органічного лимонаду. Це Управління коммунікацій з громадськістю КМДА, які дозволили нам провести акцію в парку ім. Шевченко і навіть прислали таємну поліцію, яка без форми, але була присутньою на святі і зберігала наш спокій.
Ох, ще забула наших майстринь, які підготували хенд мейд для продажу. Це Natalya GupryakИнна Шевинская, Та Юлічка Петруньок.
Ага, ще про аквагрим, це ж окрема історія. Майже всі діти ним скористалися. Малювали Таня Барсукова на початку, а потім учні Українського гуманітарного ліцею, дякуємо Надежда Майбогина.

І головне це супер мами, супер тати із супер дітьми звичайними, особливими і надзвичайними.

Як багато ми можемо зробити разом. Сподіваюсь, що хоча б частинка мешканців нашого міста зрозуміла, що в цьому світі є місце для кожної людини і всі можуть спокійно уживатися разом, підтримуючи один одного.

 

Дорогие друзья, напоминаем, что в субботу 11 июня в 12:00 мы вас ждем в парке Шевченко на Акція-флешмоб Такий як я .Вас ждет интересная программа, где дети смогут объединиться и вместе поиграть, а также вы сможете насладиться живой музыкой и вкусными печеньем от наших друзей. приходите и поддержите детей, которые так в нас нуждаются. Специальный гость нашей акции Коста Рики с которым мы все вместе споем песню под запуск воздушных шаров. Ждем ВАС.                                         

Категория: ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ OOИ | Просмотров: 1317 | Добавил: Наташа Рейтинг:
5.0/5 из 1
avatar

Форма входа

Опрос

Достаточно ли Вы информированы о возможностях социальных услуг, как социальной помощи людям?
Всего ответов: 21

Лайкни :)

Центр Родына

Нравится

Кнопки и банеры

Кнопка нашего сайта

Реабилитационный центр Родына г.Киев

Горизонтальный банер

Вы можете нам помочь
разместив этот банер
ГЛАВНАЯ | О НАС | КОНТАКТЫ | НОВОСТИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРЫ | СТАТЬИ | ФОТО | ВИДЕО | БЛАГОДАРНОСТИ | РОДИТЕЛЯМ | НАШИ ДЕТИ | ВЫПУСКНИКИ