Социально-реабилитационный центр: (044) 497-17-05
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Страница 1 из 11
Форум центра реабилитации "Родина" » Вход на форум центра "Родина" » Форум "Родина" » Для активных родителей (обявление о конкурсах, семинарах, тренингах, идр)
Для активных родителей
larisa_samsonovaДата: Воскресенье, 08.04.2012, 21:30 | Сообщение # 1
Самая главная на сайте
Группа: Администраторы
Сообщений: 104
Награды: 4
Репутация: 4
Статус: Offline
Давайте делиться интересными новостями
 
larisa_samsonovaДата: Воскресенье, 08.04.2012, 21:32 | Сообщение # 2
Самая главная на сайте
Группа: Администраторы
Сообщений: 104
Награды: 4
Репутация: 4
Статус: Offline
Всеукраїнський конкурс на встановлення 12 дитячих спортивних майданчиків
03.04.2012 Автор: Тетяна Дмитрієва

БО «Фонд братів Кличків» (надалі – «Організатор конкурсу») оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення 12 дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном! Конкурс проводиться в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола[1].

Своїм проектом організатори мають на меті повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України. Цьому допоможе розширення мережі дитячих спортивних майданчиків.

Умови участі у конкурсі у 2012 році:

Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний і здоровий спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.

Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди. У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також, про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сім’ї та серед сусідів.

Автори 12-ти найкращих історій про досвід популяризації активного сімейного дозвілля серед сусідів отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року .

Переможець на громадських засадах повинен організувати на новому майданчику роботу щодо популяризації здорового способу життя (квести, ігри, змагання, тощо), а наприкінці літнього сезону надати організаторам фото-звіт.

Для участі у Конкурсі потрібно надіслати такі документи:

1. Колективний лист від родин(и) із підписами дітей та їх родичів, які бажають взяти участь у проекті і фотографії, які висвітлюють досвід спільних родинних занять спортом. Заявка має містити контакти відповідальної особи;

2. Наявність дозволу від органу місцевої влади на встановлення майданчика в обраному вами місці;

3. Фотографії місця можливого розташування майданчика (3-5 фото).

Конкурс проводиться на території України і триває з 2 квітня до 25 травня 2012 р. Заявки просимо надсилати за адресою: 01019, м. Київ, а/с 140, БО «Фонд братів Кличків», або е-поштою на адресу: fund@klitschko.com . Заявки, отримані Організатором після 25 травня 2012 р., розглядатися не будуть.

Рішення про місця на встановлення майданчиків виносить Комісія, яка формується з представників БО «Фонд братів Кличків» та ТОВ «Кока-Кола-Україна Лімітед».

Критерії оцінювання заявок:

1. Відповідність заявки умовам конкурсу;

2. Обґрунтованість пропозиції (опис ситуації з наявністю спортивних майданчиків у населеному пункті, яскрава розповідь про досвід спільних родинних занять спортом або туристичних пригоди, план заходів щодо популяризації здорового способу життя поруч серед сусідів);

3. Перевага буде надаватиметься тим заявникам, які залучать найбільшу кількість учасників.

Учасник дізнається про свою перемогу письмово, після 1 червня 2012 року. Офіційні результати Конкурсу будуть оприлюднені на сайті Фонду братів Кличків www.klichkofund.org.ua.

Додаткова інформація: play.klichkofund.org.ua
 
yaroshukakmeaДата: Вторник, 19.08.2014, 14:59 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Хотіла б довести до Вашого відома, що згідно зположенням Постанови Кабінету міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядкузабезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів,
дітей-інвалідів та інших категорій населення» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/321-2012-п Центр комплексноїреабілітації дітей інвалідів «Акмеа» безкоштовно здійснює видачу рефлекторно-навантажувальний
пристрій «Гравістат КР6-02». Пристрій призначений для корекції статики рухів у
хворих дитячим церебральним паралічем (ДЦП), з неврологічними порушеннями
опорно-рухового апарату. «Гравістат» складається з системи еластичних тяг і
збирається із комплектуючих індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до
завдання корекції його паталогічної пози.Більш детальнопро порядок забезпечення, консультації з реабілітологом за телефоном (044)
483-01-05 або ж Ви можете задати запитання на форумі.
 
Форум центра реабилитации "Родина" » Вход на форум центра "Родина" » Форум "Родина" » Для активных родителей (обявление о конкурсах, семинарах, тренингах, идр)
Страница 1 из 11
Поиск:

ГЛАВНАЯ | О ЦЕНТРЕ | КОНТАКТЫ | НОВОСТИ | УСЛУГИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРЫ | СТАТЬИ | ФОРУМ | ФОТО | ГОСТЕВАЯ | БЛОГ | ВИДЕО | БЛАГОДАРНОСТИ | РОДИТЕЛЯМ | НАШИ ДЕТИ | ВЫПУСКНИКИ