Социально-реабилитационный центр: (044) 497-17-05
Главная » Отчеты и благодарности » ОТЧЕТЫ

В категории объявлений: 6
Показано объявлений: 1-6
Страницы:


Сортировать по: Дате · Названию · Рейтингу · Комментариям · Просмотрам

-Програми «Благодійного соціально - реабілітаційного центру денного перебування для дітей з тяжкими порушеннями розвитку «Родина» з 2012року і до сьогоднішнього дня м. Київ. З 1 червня 2016 року реалізується проект " Соціальні послуги денного догляду для дітей з тяжкими порушеннями розвитку в центрі Родина " за підтримки Європейського Союзу, в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія, в рамках проекту "Соціальні послуги-спільними зусиллями". На денному перебуванні знаходяться 20 дітей з комплексними вадами, тяжкими порушеннями розвитку. Завдяки проекту 20 дітей отримують послуги на рівні громади, 20 сімей мають можливість працевлаштуватися і довірити догляд за дитиною разом з навчальним компонентам навичкам самостійного життя професійним педагогам.

- Розробляється програма реалізації програми «Творча майстерня денної зайнятості для молоді з особливими потребами Горнятко доброти», реалізується проект спільно з Ашан для молоді, який заьбезпечить навчання прфесії 10 молодим людям з інвалідністю. https://www.facebook.com/auchantalants/photos/a.446859692134520.1073741828.430403753780114/697265860427234/?type=3&theater

- Проведення тренінгів для підтримки батьків дітей з особливими потребами з метою збереження родин, забезпечення дітей та молоді гідним життям в сімї, підвищення батьківської компетенції, попередження батьківського вигорання. Проект триває більше трьох років. Останній рік проект підтримує Міжнародна організація «Disability right international». За час роботи проекту більше 50 сімей отримали психологічну підтримку та допомогу. https://www.facebook.com/groups/1000507716639368/?fref=ts

-2015 роки. Проведення просвітницької компанії розвитку інклюзивного суспільства. Реалізація проекту «Інклюзія. Fit into normalyti» за підтримки Посольства США в Україні, в рамках проекту організація Всеукраїнської конференції « Що гальмує інклюзію в Україні». https://www.facebook.com/groups/1620363281524724/?fref=ts В рамках проекту знято фільм Інклюзія, було проведено 20 зустрічей- тренінгів для батьків, вчителів учнів старших класів, проведено опитування як вони ставляться до впровадження інклюзії. Результати проекту знаходяться за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0ByKto3XEiupWflM3SEZSV1JHdzJlZG1XaFNyLUVXZkFGdEV6Sy1wTVkwcFQwdVo4ckZpdkU

_ Продовження ведення просвітницької компанії щодо розвитку інклюзивного суспідьства – проведення серії публічних акцій- флешмобів в центральному парку м. Києва/ « Такий як я». Акціях розраховані на проведення флешмобу в яких спільно діти з особливими потребами і звичайні діти проводять спільні дії. Акції мають широкий резонанс, в них прийняло участь більше 1000 осіб. Акції висвітлені в засобах масової інформації Посилання: http://telebudka.com.ua/5c/250751-takiy-yak-ya-u-kiyev-vdbulasya-blagodyna-akcya-dlya-osoblivih-dtey.html, http://newsvideo.su/video/5039001, https://www.youtube.com/watch?v=A8WN0zJ9SEs&feature=share.Цьогоріч Акція «Такиия як я» пройде 17червня в парку ім..Шевченка о 12 год. Даною Акцією будемо інформувати людей про суть і важливість соціальних послуг та їх розвиток у громадах.

-З 2014 року Проект розвиток міжнародних зв’язків, міжнародних волонтерських програм, створення в ГОІ Департаменту ініціатив , який має на меті залучення української молоді до активного суспільного життя та розвитку волонтерського руху в Україні з допомогою Ерасмус+. Зараз в організації працює 3 італійські волонтери, які допомагають організації в наданні соціальних послуг, в організації заходів. https://www.facebook.com/ngo.rodyna/?fref=ts

- реалізація у 2016 році проекту до Міжнародного дня паліативної допомоги «Розповсюдження інформації про паліативну допомогу в громаді Києво-Святошинського району Київської області» за підтримки Міжнародного фонду Відродження.

- 2014 і до тепер реалізація проекту соціального підприємництва « Доброслон», лавка цікавих речей, в якій працюють люди з особливими потребами. Це інструмент для розвитку денної зайнятості для молоді, який має амбітну ціль перерости в центр навчання професії для молоді. https://www.facebook.com/dobroslon/?fref=ts, www.dobroslon.com

-З 2015 року і до сьогодні постійні акції,тематичні зустрічі з волонтерами в магазині Ашан. Фундація «Ашан для молоді» підтримали два проекти «Мене розуміють і я відчуваю цей світ» та «Горнятко Доброти». Відеопрезентація про Горнятко Добрати отримала перше місце в Міжнародному голосуванні у Парижі серед країн учасниць яким допомагає Фундація.

-Ідея заснування проекту «Горнятко Доброти» отримала підтримку від Марини Порошенко і за її ініціативи вона долучилася разом з нашою молоддю у випіканні пасхальних кулічів у передвеликодній четвер у 2017році.

-Працюємо у програмах з ОБСЄ щодо розвитку громадянського суспільства, працюємо у Всеукраїнській програмі «Батьки за раннє втручання». Входимо у Громадські Ради при МОН та МОЗ.

-Проводимо щорічні опитування серед батьків для визначення їх потреб у соціальних послугах. Направляємо дані в обласні та районні соцзахисти. Співпрацюємо з Департаментом соціальної політики щодо впровадження механізму замовлення соціальних послуг на рівні громад.

-З квітня стартував проект за підтримки Інституту лідерства та управлінні УКУ «Батьки дітей з інвалідністю за соціальні послуги на рівні громади м.Києва та впровадження механізму соціального замовлення в м.Києві». В рамках якого передбачено згуртувати та проінформувати батьків щодо їх прав на соціальні послуги. Створено інформативну лендінг сторінку www.serviceforpeople.org.ua , 21-го травня пройдуть громадські консультації з залученням спеціалістів з районних Управлінь праці та соціального захисту.

-Постійні культурно-соціальні вилазки з нашими сімями .

-До кінця року плануємо розпочати роботи у «Горнятко Доброти» по вул.Шепелєва,14. В даному приміщенні потрібно провести капітальний ремонт.

-Члени «Родини» – батьки особливих дітей, яких у світі прийнято називати дітьми-інвалідами або дітьми з особливими потребами. Але для нас вони надзвичайні діти – найкращі, найулюбленіші, найбажаніші, а головна їх потреба – наша безумовна і щира любов, наше безмежне піклування і бажання зробити їхнє життя щасливим.

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 4 | Дата: Вчера | Комментарии (0)

У даному прикріпленому файлі звітуємо за фінансовий стан у нашій організації на 2015-2016р.

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 5 | Дата: Вчера | Комментарии (0)

Протягом року ГОІ "Родина" за підтримки European Union in Ukraine в партнерстві із ASB GeorgiaUkrainian Center for Independent Political Research реалізовувала проект «Соціальні послуги" звітуємо про заходи, які здійснили упродовж року.

Отже, надані послуги центру «Родина» за проектом «Соціальні послуги спільними зусиллями»:
1. Денний догляд дітей з тяжкими вадами розвитку – 25 дітей (з них 5 дітей ексклюзивні відвідувачі, оскільки 1 – переселенець з Луганська, 1 – переселенець з Криму, а також по 1-му – це мешканці міст Буча, Ірпінь та Вишневе). 5 дітей змінилися під час реалізації проекту у зв’язку з покращенням їхнього стану й вони змогли перейти до державних спеціалізованих навчальних закладів.
2. Індивідуальні заняття з логопедом – 16 дітей, загалом – 251 годин.
3. Індивідуальні заняття з психологом, відповідні консультації – 31 особа, 479 годин (дані вказані до 1 березня ц. р. у зв’язку зі зміною навчального процесу).
4. Консультації про соціальні послуги в центрі "Родина" – 36 осіб.
5. Консультація психолога для батьків дітей денного догляду – 30 осіб, загалом проведено 73 консультації.

Заходи по проекту:
1. Розповсюдження інформації про початок та реалізацію проекту «Соціальні послуги спільними зусиллями» на ФБ-сторінці.
2. Розміщення історій дітей денного догляду центра «Родина» та їхніх родин на ФБ-сторінці Rodyna «соціальні послуги денного догляду в центрі «Родина».
3. Підписано договори з батьками.
4. Здійснено первинне оцінювання потреб отримувачів послуги.
5. Опубліковано статті у друкованих та електронних ЗМІ з метою популяризації проекту та ідеї соціальних послуг від громадських організацій.
6. Розроблено структуру лендінг сторінку про інформування про соціальні послуги. 
7. Відзнято відео «Наші діти ,наші педагоги».
8. Випуск інформаційного буклету про результати проекту, його вплив на громаду.
9. Проведено День відкритих дверей в організації для ЗМІ (1 березня ц. р.)
10. Проведено навчальні тренінги для педагогів на тему організації послуг денного догляду з використанням методики Альтернативної комунікації.
11. Здійснено моніторинг потреб батьків що виховують дітей з вадами розвитку та подано до департаменту соціальної політики в м. Києві.
12. Проведено 3 батьківських зборів з метою оцінки задоволеністю якістю послуги денного догляду в центрі «Родина».
11. Проведено моніторинг змін в сім’ях, які отримують послугу денного догляду.

Ми дякуємо нашим партнерам за допомогу й сприяння у впровадженні ідеї соціальних послуг й сподіваємося на подальшу співпрацю! Також ми дякуємо батькам за довіру до нас і дякуємо діткам за незабутнє спілкування й час проведений разом!

Загальний бюджет проекту 406тис грн.

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 4 | Дата: Вчера | Комментарии (0)

1.Загальні збори членів ГОІ «Родина» 13.03.2015р.

2.Сесії стратегічного планування діяльності на 2015р.

3.Відвідування  різдвяного свята в театрі опери та балету  ім. Т.Г.Шевченка за підтримкою Свято-Іонінського  монастирю і театру «Тисячоліття»-8січня

4.  Тренінг для батьків  «Мої потреби»…   24 січня

5. Мистецька акція  в «Ашані» -14 лютого

6.    Лекція «Нейро-педіатрія та дихальна терапія -.   28 лютого

7. Стартує волонтерський  проект   «Я  знайшов собі друга!»-1березня

8. Акція  з  волонтерами   «Ашан» на  Вел. Окружна 4  до дня  8-го березня 

  « Мама , я Тебе люблю »  8березня  

9. Семінар для батьків  « Муж и жена ,кто они…» 14березня

10. Зустріч гостей  «МБФ Преподобного Сергія Радонежського» з  подарунками від Доктора Айболита.  24 березня

11. Проведення тренінгу «Є контакт»   4 квітня

12.Пасхальна акція «Родинні калачі»   в пекарні  «Ашан» 6 квітня

13.Благодійна ярмарка у Греко- католицьких церквах м.Киева 5 квітня

14. Видано  статтю Самсонової Л.С.  газеті     The New York Times о 16 квітня о наданні соціальних послуг в Україні .

15.Акція  «Посадити деревце та погладити  справжнього ведмедя» в зоопарку разом з волонтерами та менеджерами  магазину «Ашан»  16 травня

16.Святкування дня вишиванки в «Родині» разом з гостями церкві «Город Света»

17. Співочий флешмоб до Дня Захисту дітей  «Почуй Мене» з нашими партнерами «Ашан на Кільцівій» 1 червня

18.Свято  в центрі «Родина»  з нагоди вручення сертифікату  на отримання коштів для реалізації проекту «Мене розуміють і я відчуваю  світ» 30 травня

19. ГОІ «Родина прийняла участь у конференції Metro4All –доступність метрополітену  для людей з інвалідністю.

20.Розпочато серію семінарів для батьків  за підтримки  Disability Rights Internation   -

  25 липня

 

 21.Проведення символічної акції до Дня Незалежності України  на центральній вулиці м.Киева з волонтерами «Ашан»  зібравши карту України   -    24 серпня

 

22.Прогулянка на теплоході по р.Дніпро  за підтримки Науменко Володимира директора пароходної  компанії  Гідропарку -27 серпня

23.  День знань! -1 вересня

24.Практичний семінар для батьків на тему: Міфи та страхи про аутизм

  5 вересня

25.Екскурсія в  резиденції «Межигір’я» за підтримкою наших партнерів компанії 6- Systems  -12 вересня

26. БФ « Рух за реформи» завітав до нас з подарунками  - 14жовтня

27.Зустріч з друзями  в «Ашані»,разом малювали на асфальті -15 жовтня

28.Акція «Зелена осінь в Зоопарку» з друзями «Ашан» -19 жовтня

29.Благодійний Бал в КМДА «Мій особливий світ!- 23жовтня

30.Екскурсія в смт. Клавдієва на Фабрику новорічних іграшок  за підтримки наших друзів з  «Ашан» -4 листопада

31.Тренінг для татів - 21 листопада

32.Акція «Файна іграшка» разом з волонтерами «Ашан»- 3 грудня

33. Новорічна вистава разом з «Родиною»-26 грудня

34.Відвідали благодійний концерт «З теплом у серці» за підтримкою Фонду Порошенка -20грудня

32.За підтримки Всеукраїнського волонтерського руху ,особливо Надії Попко

побували в «Зимовій  Країні»-22 грудня

 

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 107 | Дата: 30.05.2016 | Комментарии (0)

 1. Загальні збори ГО «Родина» 01.03.2013 року.
 2. Сесії стратегічного планування діяльності на 2013-2014 рік березень 2013
 3. Благодійна акція до свята Масляної  у Храмі Феодора освяченого, березень 2013року
 4.  Участь у передачі «Віра , надія, любов» лютий 2013
 5.   Проведення акції «В джазі тільки діти»  спільно з БФ «Олеся Довггого та Катерини Горіної» збір коштів на організацію барабано-терапіїї в Центрі Родина
 6. Благодійна акція «Допоможи дитині жити в родині» в Київському університеті будівництва та архітектури , травень-червень 2013
 7. Виступи на радіо «Голос Києва» квітень, серпень 2013
 8. Участь у благодійних ярмарках – аукціонах на протязі року
 9.  Організація роботи благодійного з вересня 2013  по теперішній час Соціально-реабілітаційного центру денного перебування для дітей з тяжкими порушеннями розвитку Родина у співпраці з лабораторією Олігофренопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки ім. Бойченка
 10.  Акція День знань для всіх і для кожного 1 вересня2014 року
 11. Участь у програмі Батьки для батьків – програма підтримки батьків, які виховують дітей з тяжкими порушеннями розвитку спільно з Ротарі клубом та ГО Батьки Джерела м. Львів
 12. Сезоне свято «День іменинника щоквартально у 2013-2014 році в Соборній галереї м. Києва
 13. Участь у конкурсі фото робіт «Благодійність крізь призму обєктива» Українського форуму благодійників
 14. Участь у фестивалі творчості «Барви надій» листопад 2013
 15.  Відкриття групи  з барабано-терапії в центрі Родина
 16. Культурно-соціальні походи на протяхі 2013-20014 року:
  • Аквапарк-  щоквартально
  • Страусина ферма
  • Музей театрального мистецтва
  • Мистецький арсенал
  • Океанаріум
  • Артпікнік Слави Фролової
  • Зоопарк
  • Планетарій
  • Театри та музеї
 17. Сімейні вечори до Нового року та Різдва Христового, грудень 2013-січень 2014
 18. Відвідання новорічних ялинок в Цирку, Премьер-Палаці, ПалаціУкраїна, Соборній галереї
 19. Волонтерські зустрічі з театром Місто сонця, на протязі 2014 року
 20. Організація Арт-пікніку спільно з волонтерами готелю Хайят в музеї Пирогово, квітень 2014
 21. Загальні звітно-виборні збори організації травень 2014
 22. Організація виставки фото робіт «витиснутись в нормальність « до Дня захисту дітей 1 з 1 по 25 червня 2014 в соборній галереї м. Києва
 23.  Акредитація на міжнародні волонтерські програми в Ерасмус плас, посольство Польщі в Україні
 24. Участь у Конференціях Національної асамблеї інвалідів, Коаліції захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю
 25. У липні 2014 участь у Міжнародному фестивалі театрів в Болгарії
 26. Перереєстрація організації липень 2014
 27. Участь у підготовці, виступу у Парламентських слуханнях «освіта дітей з психофізичними вадами розвитку» червень 2014

28. Навчання представників ГОІ по проекту Твіннінг "Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні" Міністерства праці та соціальної політики       в рамках якого вивчався досвід Франції  з надання соціальних послуг людям, що опинилися в складних життєвих обставинах.2014р.Червень-жовтень.

 1. Участь у круглому столі тему “Сімейні форми виховання та підтримане проживання для дітей і людей з інвалідністю ” за участі  експерта Джеймса Конроя (США) липень 2014
 2. Участь у  Стратегічній сесії "Роль громадських організацій у трансформації послуг для людей з інвалідністю" вересень 2014
 3.   Постійна робота арт-майстерні для молоді в центрі Родина
 4. Організація поточної діяльність Соціально-реабілітаційного  денного центру для дітей та молоді з тяжкими порушеннями розвитку Родина

33. 2014-2015 рік"Інклюзія: Fitintonormality" створений Громадською організацією Інвалідів (ГОІ) «Родина» за підтримки Посольство США в рамках грантовоїпрограми для випускниківпрограмобмінів. Проект спрямований на роботу з працівникамиосвітирізнихрівнів: співробітникиобласних та районнихуправліньосвіти, директоришкіл, викладачі та студентипедагогічнихВУЗів, учнізагальноосвітніхнавчальнихзакладів. Буде створено документальнийфільм про сутність і перспективу інклюзії, буде проведена всеукраїнськаконференція "Інклюзія: видимі та невидиміперспективи", щодопоможеактивізуватиїївпровадження.

34. 2015 рік Проект «Мене розуміють і я відчуваю цей світ» за підтримки фундації «Ашан для молоді». Мета проекту впровадити  альтернативні методи комунікації для дітей з тяжкими  комбінованими порушеннями розвитку за допомогою  розробки індивідуальних навчальних програм з попередньою діагностикою сучасними діагностичними інструментами,  застосування їх, навчання батьків методам спілкування з нерозмовляючими дітьми, поширення успішного досвіду серед інших сімей.Ряд соціальних щомісячних акцій.

35. 2015 рік заснування при ГОІ Родина Молодіжного департаменту ініціатив, який має на меті розвивати волонтерську діяльність, залучати молодь України до волонтерської роботи, акредитація ГОІ «Родина « в міжнародній волонтерській організації Європейського Союзу Ерасмус+

36. 2015 рік за підтримкикомпанії  6-Системс створення нового формату Благодійного центру денного перебування для 16 дітей з тяжкими порушеннями розвитку за адресою вул..Якуба Колоса, 19 а.

 

 

 

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 192 | Дата: 08.05.2015 | Комментарии (0)

Бюджет організації у 2014 році склав 531 400 грн

184 500 грн – GET INTO NORMALITY  частина коштів для реалізації проекту  USAID

85 200 UAH – членські внески батьків

188 000 UAH – благодійні поджертви фізичних та юридичних осіб у вигляді грошової та іншої негрошової допомоги

73 700 - від участі у благодійних ярмарко

 

ОТЧЕТЫ | Просмотров: 184 | Дата: 14.05.2014 | Комментарии (0)

Форма входа

Категории

ОТЧЕТЫ [6]
БЛАГОДАРНОСТИ [102]

Опрос

Вам нравится наш центр ?
Всего ответов: 154

Лайкни :)

Центр Родына

Нравится

Кнопки и банеры

Кнопка нашего сайта

Реабилитационный центр Родына г.Киев

Горизонтальный банер

Вы можете нам помочь
разместив этот банер
Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Яндекс.Метрика

Последние комментарии

Какие ещё все малютки.

Очень переживаем,сочувствуем! Помощь отправлять на указанную карточку? Родители Лены Шестаковой -Тат...

Я считаю,что где учиться ребенку,тем более особенному,должен решать каждый родитель сам.У меня у сос...


як можна з вами зв"язатися, стосовно волонтерської допомоги та допомоги у проведенні занять з д...

ГЛАВНАЯ | О ЦЕНТРЕ | КОНТАКТЫ | НОВОСТИ | УСЛУГИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРЫ | СТАТЬИ | ФОРУМ | ФОТО | ГОСТЕВАЯ | БЛОГ | ВИДЕО | БЛАГОДАРНОСТИ | РОДИТЕЛЯМ | НАШИ ДЕТИ | ВЫПУСКНИКИ