Громадська організація "Родина": (044) 497-17-05
Главная » Отчеты и благодарности » БЛАГОДАРНОСТИ

В категории объявлений: 114
Показано объявлений: 1-50
Страницы: 1 2 3 »


Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 769 | Дата: 06.11.2018 | Комментарии (0)

Дуже вдячні нашим давнім друзям Лариса Антропова та БФ Творчі ДІТИ за постійну допомогу в речах які кожен день потрібні- миючі засоби.

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 73 | Дата: 08.05.2018 | Комментарии (0)

Cьогодні ми дякуємо нашим партнерам, друзям з компанії 6-Systems Sixt Group : пану Alexej Sachov, пані Леся Дженевиз (Olesia Dzheneviz) та усім усім кого ми тут не відмітили передавайте щиру вдячність за Ваш посильний внесок в створенні комфорту нашого Центру. Любимо,цінуємо і хай живуть та розвиваються Ваші добрі традиції!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 88 | Дата: 21.03.2018 | Комментарии (0)

Традиційні поїздки в Парк Межигір’я 2017 р з дітьми «Родина»

Вже третій рік поспіль ми маємо чудову традицію на початку навчального року відвідати Національний Парк "Межигір'я" В організації налічується більше 90 сімей,тому така традиційна поїздка дає змогу усім батькам з дітьми  зміцнити відносини родин, під час прогулянки вони мають час для душевних спілкувань , підтримки один одного , разом не так страшно виходити в соціум з дитиною яка має досить дивну поведінку , і при контакті з оточуючими мама може відчувати негативне відношення до неї та дитини. Парк настільки дозволяє зануритись у його прекрасний ландшафт, що забуваєш про всі труднощі повсякденного життя! Діти разом з батьками отримують багато позитивних вражень ,які надихають їх на подальше щоденне важке життя!

Ми завдячуємо Вам @6-Systems Sixt Group за надану можливість зробити наше життя яскравішим та позитивнішим! Хай традиції ніколи не забуваються!

Дякуємо від щирого серця!

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 902 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

Дякуємо за періодичне надання нашим родинам продуктових наборів!

З божою і Вашою допомогою ми маємо все необхідне для щоденного життя!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 106 | Дата: 13.11.2017 | Комментарии (0)

Svitlo Concert з прем'єрою нової програми "Класика для дітей" у супроводі пісочної анімації від театру Золотий Лев дякуємо Вам за запрошення для кількох сімей розпочати суботній день святково! Незабутні композиції з добре відомих мультфільмів: "Мері Поппінс" ,"Бременські музики","Буратіно","Красуня і чудовище", "Ну погоди" ,та навіть сучасних "Фіксіки" та "Міньйони"...Ваші програми завжди цікаві, яскраві,незабутні та дуже оригінальні! 
Знову чекаємо нових зустрічей!

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 424 | Дата: 02.10.2017 | Комментарии (0)

Вже середина вересня...
На території садочку де і знаходиться Центр з надання Соціальні послуги денного догляду в центрі «Родина» ще тривають ремонтні роботи. Але ми кожного дня намагаємось робити затишок всередині приміщення. І на нові вікна нам від щирого серця без ніяких, а може, .... у всі навчальні кімнати, а їх 6 і це 12 вікон компанія АЛСЕР - Жалюзи, Шторы, Ролеты подарувала тканеві ролети приємного сірого кольору. Ми дякуємо директору Бондаренко Сергію Олександровичу, менеджеру Ользі Кудрук, хлопцям які приділили свій час у замірі вікон, а потім у монтуванні ролет! Дякуємо Вам за такий вагомий внесок у комфорт та затишок для нашого Центру. Аби дітям було комфортно прикритися від пекучого сонця і створити світле приміщення у темну пору року. Дай Бог Вам гарних клієнтів і нехай Ваше добро буде винагороджене у сто разів більше! Рекомендуємо усім читачам не сумніватися у якості робіт та товарів цієї компанії. Дуже приємні та кваліфіковані працівники!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 122 | Дата: 02.10.2017 | Комментарии (0)

Напередодні літніх канікул до дітей завітали наші шановні партнери, гарні друзі з компанії " 6-Systems" Леся Дженевиз (Olesia Dzheneviz)Oleg SlobodianАндрей Мумро ,Антон Кучеревський компанія в якій вони працюють, щомісяця підтримує та допомагає нам в оплаті праці педагогів які працюють з дітьми в Центрі "Родина" . Допоки держава думає , а небайдужі люди вже допомагають, бо розуміють,що життя дітей і сімей зараз і сьогодні ,а не за обіцяними горами! Дякуємо Вам за фінансову підтримку для оновлення килимового покриття у групову кімнату,яку ми хочемо оновити на початок навчального року! Дякуємо Вам за все! Особливо Дякуємо ВАМ Alexej Sachov !                                                         

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 607 | Дата: 12.07.2017 | Комментарии (0)

Нам подобається,а Вам?
Ми ініціювали створення нового зовнішнього вигляду для наших чаріних фей,які надають соціальні послуги денного догляду! Щиро дякуємо нашим друзям за надану форму United World Cultures Foundation / UWCFОлена КобецьЛюдмила Лысенко                                                                     

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 119 | Дата: 23.06.2017 | Комментарии (0)

Нам завжди приємно знайомитися з новими людьми та шукати нових партнерів для розширення нашого кола знайомства та можливостей соціального розвитку  наших як молодших так і дорослих дітей! За останній період нашого часу стала пані Лариса Антропова та Бф "Творчі діти". Хочемо сказати,що назва Фонду говорить сама за себе-розвиток в дітей творчих здібностей . 

Дякуємо Вам за запрошення на святкування Дня Захисту дітей,яке відбулося в Свято-Михайлівському Соборі. На даному заході наші діти змогли послухати та прийняти участь в Концертній частині свята. Погостювати за обіднім столом, отримати подарунки, запустити кульки в небо. А також дякуємо за запрошення на перегляд програми "Сонячні чари" у Національному  Цирку в Міжнародний День батька,18червня.

Сподіваємось на подальші зустрічі з Вами та відвідування соціально-культурних місць міста Києва.

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 87 | Дата: 22.06.2017 | Комментарии (0)

Завдяки батькам та дітям,присутнім гостям, компаніям та фондам які були нашими партнерами, ведучому, волонтерам, музикантам, каністерапевтам, нашим вчителям та просто перехожим гостям сьогодні у столичному Парку ім. Шевченка відбулася соціальна Акція "Такий як я"". 
Дякуємо за Вашу участь та підтримку від щирого серця:
-Ведучому Коста Рики !
-Групі талановитих музикантів Гурт 911 UA/ Music Band 911 UA 
-Групі фотографів з Фотосалон "ЦИФРА"
-Студентам-волонтерам з Третій медичний факультет - Педіатрія НМУ та решта усім волонтерам!
-Компанії Ашан Україна та АШАН Таланти & Кар'єра,Ашан Кільцева. 
-Компанії Mars Ukraine (Сергей КарпуньНаталия Ничипорчук (Natalia Nychyporchuk).
-Фонду "Обєднання світових культур (Проект БФ "Об'єднання світових культур" Крокуємо в країну здоров'я. дякуємо за приємний сюрприз-вручення сертифікату на отримання спеціального одягу для наших педагогів ,які працюють з дітьми в Центрі денного догляду "Родина".(Олена Кобець , Людмила Лысенко (Lyudmyla Lysenko)
Дякуємо гостям ,які завітали на наше свято:
-Представники депутата Київради Вячеслав Непоп
-Гості з Америки The Inclusion Collective
-Гості з Ротарі клуб "Київ-Сіті" / Rotary Club Kyiv-City
-Каністерапевти з своїми вихованцями Татьяна БибиковаКсения Худик (Kseniya Khudik)!
-Педагогам з Соціальні послуги денного догляду в центрі «Родина»
-Театру мімів та -чудовій Марії яка розважала дітей.
Усім журналістам та кориспондентам.

Метою заходу була - популяризувати ідеї соціальних послуг. Ми прагнемо таким чином привернути увагу суспільства до потреби реалізації на практиці норм закону про соціальні послуги, щоб він працював в інтересах особливих дітей та дорослих, а не чиновників. Під час акції звичайні діти спільно із дітьми з важкими порушеннями розвитку чи комбінованими порушеннями (аутизм, поведінкові проблеми, розумові особливості) разом гралися та спілкувалися, що і є символом об’єднання у вільне та цивілізоване суспільство без обмежень для будь-кого. Театр мімів продемонстрував послуги різного виду призначення з залученням публіки до коментування побаченого. Присутні отримали інформацію з допомогою інформаційних відеороликів про суть та важливість соціальних послуг.
Ми другий рік поспіль проводить подібний захід. Торік ми акцентували увагу суспільства на потребі запровадження на всіх рівнях інклюзивної освіти. Акція відбулася в рамках проекту "Батьки дітей з інвалідністю за соціальні послуги на рівні громади м. Києва та впровадження механізму соціального замовлення в м. Києві", який реалізовує ГОІ "Родина" спільно з Інститут лідерства та управління УКУ у партнерстві з фундацією Чарльза Стюарта Мотта.
Докладніше про такий інструмент допомоги людям, як соціальні послуги, читайте на сайті - http://serviceforpeople.org.ua/

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 112 | Дата: 22.06.2017 | Комментарии (0)

Для нас це був гарний практичний досвід і підтвердження того,що ми на правильному шляху у розвитку соціальних послуг для людей з інвалідністю.
Хочемо тут подякувати усім хто зародив таку ідею і реалізував її.
Onufryk Marianna
Ротарі клуб "Київ-Сіті" / Rotary Club Kyiv-City
Sergii Zavadskyi
Інститут суспільно-економічних досліджень - ІСЕД
Нашим гостям :
Christopher Dirosa
Chris Baumgart
Sarah Gumson
Wes Granger
Whitney Granger
Дякуємо волонтерам, які супроводжували переклад в центрі: Andriy ShevelyovKa UseninaМаша Ерёменко (Masha Yeremenko)Уляна Федоряченко, Нікіта Кузнецов та інші.
Дякуємо нашим членам організації, мамам які приймали участь у всьому процесі та нашим педагогам.
Дякуємо усім і сподіваємось на онлайн зустрічі з нашими гостями в подальшому!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 116 | Дата: 20.06.2017 | Комментарии (0)

Один весняний день у Національній Опері разом з United World Cultures Foundation / UWCF на гала-концерті ІІІ Міжнародного юнацького конкурсу-фестивалю класичного танцю «Гран-Прі Київ 2017». Захід відбувався вже втретє. Але лише цьогоріч наші родини змогли відвідати його завдяки нашим друзям.
Краса і доброта врятує світ - Ми, пані Олена Кобець та пані Lyudmyla Lysenko переконані у цьому. Завдячуємо Вам за це ,що постійно запрошуєте нас на різні культурно-масові заходи!

  

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 114 | Дата: 31.03.2017 | Комментарии (0)

                                        

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 85 | Дата: 14.02.2017 | Комментарии (0)

Ланцюжок добра
Бажання та реальні справи небайдужих людей - Ива КостюхинаДима Чернов (Dima Chernov)Юлия Олейник (Julia Novachenko) , Natasha Zolot , Павел Шаренко , Иван Дажук , Алёна ВыгонскаяЕлена Темченко (Олена Темченко)Наталия Мироненко, Анна Шурпач (та інші,кого немає у фб) порадувати наших дітей подарунками у передноворічні свята поширюється на інших людей_ _ _пан Олександр Sanchobag подарував нашій дітворі ОСЬ ТАКІ класні сенсорні крісла-мішки. Тепер в обідній перерві їм є на на чому відпочивати, кувиркатись,тягати за собою... Якість супер!!!
Допоки є на цій планеті Добрі люди ми і наші діти будуть захищеними! ДЯКУЄМО!

                                       

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 184 | Дата: 09.02.2017 | Комментарии (0)

                                                

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 128 | Дата: 02.02.2017 | Комментарии (0)

Думками з собою... "Діти... 
І віршики ми Вам не розкажемо, і не станцюємо так як "правильно", і не скажемо які ми були протягом року(слухняні чи не слухняні)....
Ви лиш можете спостерігати як ми ростемо, набуваємо соціальних навичків, маємо друзів, маємо своїх наставників та просто радіємо життю! З цікавістю та настороженістю зустрічаємо гостей, слухаємо їх. Ну і нас навчили як, один з інструментів взаємної комунікації та взаємодії ну чи просто в незрозумілій ситуації і для створення святкової атмосфери разом зіграти на музичних інструментах! Ми запримітили, що це не тільки нам, але і гостям до вподоби!!! 
Батьки.... 
Нам важливо щастя дитини, забезпечити їхнє соціальне середовище та повсякчас вирішувати складні питання у вихованні наших о особливо" нелегких "дітях. Поки держава думає... А Небайдужі Люди вже підтримують та щодня подають нам руку допомоги!!!
Сьогодні, І так вже третій Новий Рік ми вдячні компанії 6-Systems-Sixt-Group. А найбільше тим Людям, які очолюють її, працюють у ній та підтримують закладені цінності! 
Малесенька частинка колективу -Леся Дженевиз (Lesya Ceneviz)Андрей Мумро завітали до нас з передноворічними вітаннями та подарунками, а саме фінансовою підтримкою на придбання пральної машини та обіймально-стискальної машини "Сквізер"! Усім колективом збирали ресурси -на корпоративній вечірці розігрували лотереї, купляли їх, робили внески з відрахованих хвилин за запізнення на роботу... Ой, що тільки не придумували заради блага!
Ми Дякуємо Вам, що Ви стали нашою великою Родиною!!! Дякуємо за важливу щомісячну благодійну допомогу!!! Дякуємо за ці яскраві моменти зустрічі з Вами! 
Бажаємо Вам процвітання, успіхів у Ваших задуманих планах та креативності у всьому! 
Цінуємо!!!                    

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 148 | Дата: 24.01.2017 | Комментарии (0)

Вже багато років працює надзвичайна програма #БатькидляБатьків. Суть цієї програми - підтримка сімей, окремо мам і татів, що виховують дітей з особливими потребами.Це колосальний ресурс,який допомагає зарядитись на майбутнє,комусь прийняти і полюбити свою дитину такою як вона є,зміцнити відносини між чоловіком та дружиною,зорієнтуватись в житті на майбутнє прислухаючись до досвіду досвідчених мам тренерів,сімейних психотерапевтів та психологів. І усі вікенди таких зустрічей проходять в затишному санаторії у сосновому лісі м.Брюхович. 
Родина вже багато років має честь бути включеними в цю програму і кожного разу наші батьки відвідують усі зустрічі. 
Остання зустріч відбулася для сімейних пар і її відвідали Людмила Казарян та Гагик Казарян. Вони дуже гарно відпочили,набрались море позитиву і кажуть,що у Львові дуже приємні і дуже гарні люди. Завдячують насамперед досвідченим мамам Людмила Аннич,(Батьки Джерело (Розправлені Крила)Марія ПарфенюкЯрослава Ніканшин.
А також спеціалістам -сімейному системному психотерапевту пані Оксані Вінярській, психологу Мар'яна Сеньків. Завдячують Вашим спонсорам та усім-усім хто причетний до організації таких незабутніх зустрічей. Дай Бог Вам організувати ще сотні таких зустрічей,бо вони є цінні як діамант у житті родин,що виховують неповносправних осіб.

                                                 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 139 | Дата: 24.01.2017 | Комментарии (0)

Наші ДВЕРІ не закриваються ДЛЯ ГОСТЕЙ ! 
І сьогодні Ми зустрічали одну дуже гарну родину - пан Юрий Козубенко (Iurii Kozubenko) та пані Наталья Мережко-Козубенко (Natalya Merezhko-Kozubenko) в гарному товаристві з рідним братом паном Ігорем. Сміливо називаємо їх Друзями! Адже незважаючи на будь-які періоди життя ми можемо розраховувати на їх плече! Чи то доброю порадою,чи гарними справами, чи то на допомогу і дарування приємних сюрпризів!
Нам з Вами треба ще багато зробити! Тому без Вас- буде важко І ДОВГО!!!
Дякуємо за сьогоднішній теплий і солодкий візит!! Фелікс віднайшов там свої улюблені і дуже хотів розпакувати подарунки усіх дітей! 
Дай Бог Вам усіх благ та здоров'я Вашим рідним і діточкам найбільше!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 199 | Дата: 24.01.2017 | Комментарии (0)

Зимові свята продовжують тішити дітей подарунками ,адже з їхньою допомогою чарівний настрій можна продовжувати ще на кілька зимових днів . Дякуємо за чудові подарунки ласощі та розвиваючі ігри для нашіх дітей від Асоціації "Соціальний захист" та Ірині Волгіної .

                                                

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 171 | Дата: 12.01.2017 | Комментарии (0)

                                                 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 127 | Дата: 27.12.2016 | Комментарии (0)

                                                

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 149 | Дата: 26.12.2016 | Комментарии (0)

               Святий Миколай продовжує дарувати радість малечі та спільно із Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» United World Cultures Foundation / UWCF United World Cultures Foundation / UWCF (http://uwcfoundation.com), завітав до Реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями «Родина» Родина. Розташований в м. Києві, вул. бульвар Вацлава Гавела, 15А.
Діти з нетерпінням чекали на гостя, багато солодких подарунків, веселощів, чудового настрою та незабутніх вражень отримали дітлахи від Святого Миколая.
                                                                                                   

                                                   

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 196 | Дата: 21.12.2016 | Комментарии (0)

                                     

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 149 | Дата: 21.12.2016 | Комментарии (0)

                                       

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 142 | Дата: 15.12.2016 | Комментарии (0)

Передноворічні святкування відкрито!
Зазвичай масовим гулянням ми завершуємо рік ,що закінчується і йдемо на зимові канікули. Цьогоріч ми змінили традицію і вже провели такі гуляння. Хто не зміг прийти в цей день ми радо чекаємо Вас у гості у будь-який зручний для Вас час!
Хочемо відзначити і подякувати нашим друзям,благодійникам,волонтерам,організаціям без яких це свято не було б таким світлим,радісним і дійсно -все для дітей!
Київська міська державна адміністрація - офіційна сторінка-це місце в якому усім комфортно і вдосталь місця для святкування. Дякуємо за допомогу в організаційних питаннях щодо надання нам такої можливості депутату Київської міської ради Ользі Станіславівній Балицькій та її помічниці Рубальській Кірі.
Нашому постійному благодійнику вже протягом 15років у наданні подарунків для Діда Мороза,який роздасть нашим дітям- депутату Київської міської ради Вячеслав Непоп та БФ "Солом'янка".Саме ця мит найочікуваніша! І фотокориспонденція від Вашого фотографа Максима доповнила наш фотоальбом.
За фінансову підтримку нашого заходу від міської цільової програми "Соціальне партнерство",а саме Юрий Крикунов
Лена ОксакСвітлана Веселова та інші співпрацівники програми!
Незрівнянному,креативному ведучому Коста Рики! Крім його талантів у нього надзвичайно велике і добре серце! Завжди готовий прийти на допомогу!
Що залишається після свята-фото і відео на згадку!Без майстерності Марина Яременко та її команди цього б не було!!Кожний захід який ми проводимо -без її участі не проходить! Людина з життєвою позицію "Я волонтер"!
АШАН Таланти & Кар'єра - Оля Бойко (Olya Boyko) та нашим друзям з магазину Ашан Кільцева дякуємо за відкриття нашого свята душевним вальсом.Крім цього Ви зуміли танцювати його з нашою молоддю!!І все було супер! завдяки тренуванням з Наталья Волынская (Natalya Volynskaya) - батьки плакали від глибини душевності постановки!
Аніматорським розвагам та шоу з мильними бульбашками- 
Мария Ткаченко та її команді! Дітям хоч цілий день розваг разом з Вами!
Благодійний театр "Місто сонця" - Ви з нами уже 6 зиму! Багато було спектаклів,різних героїв,але кожного разу Ви нас дивуєте і як же свято зустрічання Нового Року без Діда Мороза та Снігуроньки. Ні,ні...Працюйте на радість усім дітлахам та дорослим Наталия ГрабовскаяОksana Purik та інші волонтери цього театру!
Активній молоді у допомозі в організаційних питаннях Студентський Парламент НМУ імені О.О. Богомольця та їхньому керівнику прекрасній дівчині Жанні!
Дякуємо усім гостям,друзям, батькам з інших організацій хто був з нами Ruslan VasyutinНаталья Кравец (Natalya Kravets) та інші!
Вдячні за смачний фуршет!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 108 | Дата: 15.12.2016 | Комментарии (0)

Великое сердце у людей которые молча помагают не требуя взамен ничего.

Благодарим от всего сердца таких людей которые перечислили нам суму денег на счет.

Спасибо Вам огромное!Пусть Ваше сердце всегда будет наполнено любовью!

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 148 | Дата: 09.11.2016 | Комментарии (0)

                                       

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 129 | Дата: 18.10.2016 | Комментарии (0)

Дякуємо за не байдужість і бажання допомогти нашим дітям, не залишивши їх кольорових роздрукованих матеріалів( для розвитку) сервісного майстра Марчук Андрія, який подарував новий кольоровий принтер, натомість нашого зламаного принтера!!!

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 150 | Дата: 25.09.2016 | Комментарии (0)

                                    

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 157 | Дата: 18.09.2016 | Комментарии (0)

                                       

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 137 | Дата: 18.09.2016 | Комментарии (0)

                                      

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 252 | Дата: 08.07.2016 | Комментарии (0)


                Сьогодні хочемо розповісти Вам про це,як з "світу по нитці" ми встановили нові внутрішні двері вартістю 20тис.416грн. Котрі мають супер звукову ізоляцію, броньоване дзеркальне скло через яке тепер можна сміливо спостерігати за навчальним процесом у кімнатах і при цьому діти не бачать батьків. 
Стартова сума у розмірі 9130грн. була залучена від Благодійних Великодніх ярмарок які були проведені у Вербну неділю в декількох храмах м.Києва і решта суму 11670грн. була залучена студентами КПІ live СтудрадкаІЕЕ‬, керівник ‪ТоляОзнобишин‬ , які створилиhttps://vk.com/love_story_iee  Благодійний‬ аукціон побачень! Пишаємось сучасною небайдужою молоддю,котрі самі без зайвих прохань чи формальностей ініціювали цей Аукціон, а після нього і ярмарку хенд-мейду все заради Добра!
Завдячуємо усім-усім хто брав участь у цих заходах і зробив свої пожертви заради комфорту та зручності для наших дітей!                                                                                                  

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 200 | Дата: 08.07.2016 | Комментарии (0)

                                  

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 252 | Дата: 13.05.2016 | Комментарии (0)

За ці кошти були придбано дві парти та 6 стільців з регулюванням висоти.

Придбавши парти   і стільці  ми облаштували клас .В класі кожна дитина отримала своє власне робоче місце .Завдяки правильно підібраної висоти парти  та стільця ми зменшили навантаження на спину дітей.Діти вчаться правильно сидіти під час  уроку. Кожне місце обладнане ящиком для предметів .Педагогами  було розроблено заняття для навчання дитини прибирати та  складати свої речі на місце. Постійна робота допомагає дітям розрізняти власні речі від  чужих. Завдяки цим навичкам ми допомагаємо та навчаємо дитину  бути  самостійною.  Знаходячись в класі разом , діти вчаться бути слухняними та  співпрацювати один з одним .Також отримуючи постійну фінансову підтримку у розмірі 28000грн. ми зменшили навантаження на батьків ,наші діти отримали можливість бути самими собою  та спілкування з іншими людьми крім близьких ,що дає позитивну динаміку в їх розвитку .

Дякуємо за Вашу підтримку і сподіваємося на подальшу співпрацю!

                             

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 234 | Дата: 26.04.2016 | Комментарии (0)

                                                       

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 217 | Дата: 08.02.2016 | Комментарии (0)

                                                   

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 323 | Дата: 28.01.2016 | Комментарии (0)

                                                  

 

БЛАГОДАРНОСТИ | Просмотров: 216 | Дата: 19.01.2016 | Комментарии (0)

1-50 51-100 101-114

Форма входу

Опрос

Достаточно ли Вы информированы о возможностях социальных услуг, как социальной помощи людям?
Всього відповідей: 24

Лайкни :)

Центр Родина

Нравится

Кнопки і банери

Кнопка нашого сайту

Реабилитационный центр Родына г.Киев

Горизонтальний банер

Ви зможете нам допомгти
розмістивши цей банер
ГОЛОВНА | О НАС | КОНТАКТИ | НОВИНИ | КОМАНДА | ПАРТНЕРИ | СТАТТІ | ФОТО | ВІДЕО | ПОДЯКИ | БАТЬКАМ | НАШІ ДІТИ | ВИПУСКНИКИ